T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2015 - 2016

KONSER TARİHİKONSER YERİŞEFSOLİSTSAATİ
İLERDE BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.SİDE ANTİK TİYATROMURAT GÖKTAŞTUNCAY KAYIŞ(TROMBON)                     MELODİ EYLÜL KAYIŞ (KEMAN)                     ATIF PEYNİRCİ (PİYANO)                                      ZAFER GERDANLI   (DAVUL)                    ALEXANDER RENATO LUPU(TROMPET)                                       REMZİ İLKER KALAYCI (TROMBON)         AHMET SERDAR YİMSEL (TROMBON)                       TOLGA KERVANLAR  (PERKÜSYON)                              ALAN BEDİ DURHAM (TROMBON)                                FATMA GÖZDE DURHAM  (TROMBON)                21:00
30.10.2015AKMNESRİN BAYRAMOĞULLARIEKATERİNA AKTI(PİYANO)20:30
05.11.2015TALYA CONVENTION CENTERGÜRER AYKALH.ÇAĞ ERÇAĞ (VİYOLONSEL) 
06.11.2015AKMGÜRER AYKALAYŞEGÜL SARICA (PİYANO)20:30
12.11.2015AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
13.11.2015AKMARTUN HOINICDOĞUŞ ERGİN (VİYOLONSEL)20:30
17.11.2015AKMGÜRER AYKALPİYANO FESTİVALİ20:30
19.11.2015BAHÇEŞEHİR KOLEJİTANER DEMİR 15:00
27.11.2015AKMMAREK PIJAROWSKIGÜLSİN ONAY(PİYANO)20:30
29.11.2015AKM ALTIN PORTAKAL20:30
04.12.2015AKMGÜRER AYKALCİHAT AŞKIN (KEMAN)20:30
10.12.2015BAHÇEŞEHİR KOLEJİORHUN ORHON 15:00
11.12.2015AKMORHUN ORHONALEXANDER MARKOV (KEMAN)20:30
18.12.2015AKMALEXANDER RAHBARİJİRİ BARTA (VİYOLONSEL)20:30
24.12.2015AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
25.12.2015AKMDAHA SONRA BELİRLENECEKDAHA SONRA BELİRENECEK20:30
05.01.2016BAHÇEŞEHİR KOLEJİTANER DEMİR 15:00
08.01.2016AKMEMİL TABAKOVJANIA AUBAKİROVA (PİYANO)20:30
15.01.2016AKMALEXANDER RAHBARİDALİBOR KARVAY (KEMAN)20:30
22.01.2016AKMLORENZO CASTRIOTANİCOLAS KOECKERT (KEMAN)20:30
28.01.2016AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
29.01.2016AKMLEOS SVAROVSKYPETER BARAN (VİYOLONSEL)20:30
05.02.2016AKMHAKAN ŞENSOYANTONIO PRICONE (PİYANO)20:30
11.02.2016AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
12.02.2016AKMDAHA SONRA BELİRLENECEKDAHA SONRA BELİRENECEK20:30
18.02.2016BAHÇEŞEHİR KOLEJİALPASLAN ERTÜNGEALP 15:00
19.02.2016AKMALPASLAN ERTÜNGEALPMAHİR KALMİK (KORNO)                       MUSTAFA TUNCAY (KORNO)                      AHMET RAHTUVAN (KORNO)                   A.SEMİH ATIŞERİ (KORNO)                      20:30
26.02.2016AKMALEXANDER RAHBARİİLYA GRUBERT (KEMAN)20:30
04.03.2016AKMGÜRER AYKALGÜLDİYAR TANRIDAĞLI (PİYANO)20:30
11.03.2016AKMİBRAHİM YAZICITATJANA MASURENKO (VİYOLA)20:30
17.03.2016AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
18.03.2016AKMALPASLAN ERTÜNGEALPMARC BOUCHKOV (KEMAN)20:30
25.03.2016AKMALEXANDER RAHBARİNATALIA GUTMAN (VIYOLONSEL)                ALEXANDER KAGAN (KEMAN)                   GÖKHAN AYBULUS  (PİYANO)20:30
01.04.2016AKMEMİN GÜVEN YAŞLIÇAMSİBEL PENSEL (FLÜT)20:30
07.04.2016BAHÇEŞEHİR KOLEJİMAREK PIJAROWSKI 15:00
08.04.2016AKMMAREK PIJAROWSKICEM BABACAN (PİYANO)                               CEM SEVGİ   (TROMPET)20:30
15.04.2016AKMADRIAN PRABAVAEWA KUPIEC (PİYANO)20:30
22.04.2016AKMANTONIO PIROLLISO YOUNG YOON  (KEMAN)20:30
28.04.2016AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
29.04.2016AKMWOJCIECH RODEKANIELLO DESIDERO (GİTAR)20:30
06.05.2016AKMANTONIO PIROLLINURDAN KÜÇÜKEKMEKÇİ(SOPRANO)    BÜLENT BEZDÜZ(TENOR)     20:30
13.05.2016AKMNEZİH SEÇKİNATİLLA ŞENTİN (ALTO SAKSAFON)                           ALİ AYKAÇ (PİYANO                                          ERTUĞRUL İLERİSOY (GİTAR)                             YUSUF ÜLKER (BAS GİTAR)                                                                          SERKAN ALAGÖK (DAVUL)                        20:30
20.05.2015AKMENDER SAKPINARMARIN GHERAS (PAN FLÜT)                                         20:30
26.05.2015AKVARYUMTANER DEMİR 15:00
27.05.2016AKMDAĞHAN DOĞUSEDAT YÜCE (VOKAL+TROMPET)                           HALE CİĞER(VOKAL)                                                                             H.ANIL EDEBALE  (PİYANO VE DÜZENLEMELER)                                                                   FATİH HARMANTEPE (BAS GİTAR)                                        M.ÇAĞATAY YILMAZ (DAVUL)                                                  20:30