T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2015 - 2016

KONSER TARİHİKONSER YERİŞEFSOLİSTSAATİ
09 EKİM 2015AYA İRİNİHOWARD GRIFFITHS İDİL BİRET -SELİN UZUN -BARIŞ YAVUZ 20:00
16 EKİM 2015KOZZY KÜLTÜR MERKEZİCAN OKAN ARDA SERİNDAĞ -EMRE AKMAN 20:00
23 EKİM 2015FULYA SANAT MERKEZİILARION IONESCU-GALATI HÜSEYİN SERMET 20:00
30 EKİM 2015CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKEMIL TABAKOV -GÖKÇEN KORAY & SEVAL IRMAK GÜNAY YETİZ -İSTANBUL SENFONİ ORKESTRASI KOROSU20:00
06 KASIM 2015FULYA SANAT MERKEZİNIKOS HALIASSAS BESTE TIKNAZ 20:00
13 KASIM 2015LÜTFİ KIRDAR KONGRE SARAYIJAMES JUDD GÜLSİN ONAY 20:00
20 KASIM 2015CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKRENGİM GÖKMEN VERIKO TCUMBURIDZE -DORUKHAN DORUK -YUNUS TUNCALI 20:00
27 KASIM 2015FULYA SANAT MERKEZİENDER SAKPINAR TOLGA SALMAN 20:00
28 KASIM 2015BEYLİKDÜZÜ KÜLT MERKENDER SAKPINAR TOLGA SALMAN 20:00
04 ARALIK 2015FULYA SANAT MERKEZİEMİN GÜVEN YAŞLIÇAM VICENTE LLIMERA 20:00
11 ARALIK 2015CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKTHEODORE KUCHAR MARCO SCHIAVO 20:00
18 ARALIK 2015FULYA SANAT MERKEZİLUKASZ BOROWICZ MICHEL LETHIEC 20:00
25 ARALIK 2015LÜTFİ KIRDAR KONGRE SARAYILUKASZ BOROWICZ BİRGÜL SU ARİÇ -BÜLENT BEZDÜZ 20:00
08 OCAK 2016FULYA SANAT MERKEZİOĞUZHAN BALCI YILMAZ BİŞER 20:00
09  OCAK 2016CENNET KÜLTÜR MERKOĞUZHAN BALCI YILMAZ BİŞER 20:00
15 OCAK 2016LÜTFİ KIRDAR KONGRE SARAYIYOUNG CHE LEE REMUS AZOITEI 20:00
22 OCAK 2016LÜTFİ KIRDAR KONGRE SARAYIGÜRER AYKAL-CEM’İ CAN DELİORMAN  ÖZGÜR AYDIN -DEVLET ÇOKSESLİ KOROSU20:00
29 OCAK 2016FULYA SANAT MERKEZİGÜRER AYKAL OLGU KIZILAY -HAKAN TIRAŞOĞLU 20:00
05 ŞUBAT 2016FULYA SANAT MERKEZİOLIVER WEDER DENİZ AKINCI -KARTAL AKINCI 20:00
12 ŞUBAT 2016CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKBURAK TÜZÜN JÜLİDE ÖZÇELİK -CEM TUNCER -ERCÜMENT ORKUT -EFECAN TUNCER -EDİZ HAFIZOĞLU 20:00
18 ŞUBAT 2016ZEYTİNBURNU KÜLTÜR MERKORÇUN ORÇUNSEL BURÇİN BÜKE 20:00
19 ŞUBAT 2016KOZZY KÜLTÜR MERKEZİORÇUN ORÇUNSEL ÖMÜR KAZIL 20:00
26 ŞUBAT 2016FULYA SANAT MERKEZİBENOIT FROMANGER MELİH BALÇIK 20:00
04 MART 2016FULYA SANAT MERKEZİİBRAHİM YAZICI TUNCAY YILMAZ -SELVA ERDENER -AHMET BARAN 20:00
11 MART 2016CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKMAREK PIJAROWSKI ERKUT GÖKGÖZ 20:00
18 MART 2016FULYA SANAT MERKEZİENDER SAKPINAR MURAT SALİM TOKAÇ -FERYAL TÜRKOĞLU -HAKAN AYSEV 20:00
25 MART 2016CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKANTONIO PIROLLI *20:00
01 NİSAN 2016FULYA SANAT MERKEZİANTONIO PIROLLI BÜLENT EVCİL 20:00
08 NİSAN 2016FULYA SANAT MERKEZİMIKHAIL ISKROV AIMANN MUSSAKHAJAYEVA -SEDA ORTAÇ -SHAKHIMARDAN ABILOV 20:00
15 NİSAN 2016FULYA SANAT MERKEZİJOSEF SUILEN MÜŞFİK GALİP UZUN -EMRE GÜNAY 20:00
22 NİSAN 2016CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKHAKAN ŞENSOY ANIELLO DESIDERO-GORAN KRİVOKAPİC  20:00
29 NİSAN 2016CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKANTONIO PIROLLI MELİH KARA 20:00
06 MAYIS 2016FULYA SANAT MERKEZİTHEODORE KUCHAR *20:00
13 MAYIS 2016LÜTFİ KIRDAR KONGRE SARAYINACİ ÖZGÜÇ EMRE ELİVAR 20:00
20 MAYIS 2016CADDESBOSTAN KÜLTÜR MERKANTONIO PIROLLI GENÇ YETENEKLER FİNALİSTLERİ20:00
27 MAYIS 2016ZORLU CENTERENDER SAKPINAR MARIA FARANTOURI 20:00