T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2015 - 2016

KONSER TARİHİKONSER YERİŞEFSOLİSTSAATİ
02 Ekim 2015A.A.S.S.M.ANTONİO PİROLLİ GÜHER PEKİNEL (Piyano)20:30
   SÜHER PEKİNEL (Piyano) 
   YUNUS TUNCALI (Piyano) 
   DORUKHAN DORUK (Viyolonsel) 
   VERİKO TCHUMBURİDZE (Keman) 
09 Ekim 2015A.A.S.S.M.HAKAN ŞENSOY                                     SİBEL KÖSE (Vokal)20.30
   MEHMET BÜYÜKKESKİN (Vokal) 
   AYDIN ESEN (Piyano) 
   ZAFER ÇEBİ (Piyano) 
   EDA AND (Piyano) 
   İMER DEMİRER (Trompet) 
   NEŞET RUACAN (Gitar) 
   ALP ÖZDAYI (Vibrafon) 
   EMRE KARTARI (Davul) 
   HALİL ÇAĞLAR (Bas) 
   BORA PEYNİRCİ (Davul) 
   YAVUZ DARIDERE (Trompet)                                      
   DEVRİM YEŞİLPINAR (Piyano) 
   ALPAY ÇİFTÇİ (Gitar) 
16 Ekim 2015A.A.S.S.M.VİNCENT DE KORTOLİVER SCHNYDER (Piyano)20:30
23 Ekim 2015A.A.S.S.M.ANTONİO PİROLLİAYŞEGÜL SARICA (Piyano)20:30
30 Ekim 2015A.A.S.S.M.KIVANÇ TEPE                                      EDA YILDIRIM (Mezzo Soprano)20:30
   BİLAL DOĞAN (Tenor) 
   ÖZGÜR ASLAN (Bas) 
   ŞAHAN GÜRKAN (Libretto) 
   Samsun Devlet Opera ve Balesi Korosu 
5-6 Kasım 2015A.A.S.S.M.HAKAN ŞENSOY                                     TOLGA ALPAY (Fagot)20:30
   ALTUĞ TEKİN (Korno) 
10 Kasım 2015A.A.S.S.M.TOLGA TAVİŞZUHAL OLCAY  
   TOLGA KILIÇ (Piyano) 
                                                ERSUN KOCAOĞLU (Keman) 
   ENGİN SUNA (Bas) 
   İZMİR SANAT ÇOKSESLİ KOROSU 20:30
20 Kasım 2015A.A.S.S.M.PATRİCK GALLOİS                                     PATRİCK GALLOİS   (Flüt)                                20:30
27 Kasım 2015A.A.S.S.M.VAKHTANG MATCHAVARİANİ İDİL BİRET (Piyano)20:30
4 Aralık 2015A.A.S.S.M.MAREK PİJAROWSKİSVETLİN ROUSSEV (Keman )20:30
11 Aralık 2015A.A.S.S.M.GİNTS GLİNKA                                     ALEKSANDER RUDİN (Çello)20:30
18 Aralık 2015A.A.S.S.M.TOLGA TAVİŞCEM BABACAN (Piyano)20:30
   BAŞAR CAN KIVRAK (Piyano) 
25 ARALIK 2015A.A.S.S.MTULİO GAGLİARDO VARAS BURCU KILIÇ SAYIN (Soprano)20:30
   CENGİZ SAYIN (Bariton) 
   CÜNEYT ÜNSAL (Bariton) 
   CANER AKGÜN (Bariton) 
8 Ocak 2016A.A.S.S.M.ANTONİO PİROLLİ                                     ALEXANDRE DA COSTA Keman20:30
15 OCAK 2016A.A.S.S.M.ORHUN ORHON KRİSTİN BALANAS 20:30
22 OCAK 2016A.A.S.S.M.HAKAN ŞENSOY                                     D.SHOSTAKOVİCH senfonino:820:30
29 OCAK 2016A.A.S.S.M.SEDAT DAĞHAN DOĞU                                   GÖKHAN AYBULUS 20:30
5ŞUBAT 2016A.A.S.S.M.CAN OKANMURAT POLGE (Vurmalı Çalgılar)20:30
   AKGÜN ÇAVUŞ  
   BİLGE ŞİMŞEK  
   ÖZGECAN ÇETİR  
   ALİ ÇETİR  
   BERKİN BİLGEHAN  
   CEM GÜRAY  
12 şubat 2016A.A.S.S.M.EMİN GÜVEN YAŞLIÇAMVİNCENTE CANPOS (trompet)20:30
   EZGİ ANIL (Gitar 
19 Şubat 2016A.A.S.S.M.RENGİM GÖKMENMUHİTTİN DÜRRÜOĞLU 20:30
   GÖRKEM YILDIRIM   
26 şubat 2016A.A.S.S.M.BURAK TÜZÜNE.DENİZ İSPİR (Keman)20:30
   ARZU GÖK (VİYOLONSEL) 
Eğitim Konser Programı
KONSER TARİHİKONSER YERİŞEFSOLİSTSAATİ
4 Mart 2016A.A.S.S.M.OĞUZHAN BALCIMUSTAFA TUNCAY (Korno)20:30
   OLGU KIZILAY (Keman) 
   EFTAL ALTUN (Viyola) 
11 Mart 2016A.A.S.S.M.GİNTS  GLİNKA                                     YEŞİM GÖKALP  (Piyano)20:30
   ŞEFİKA KUTLUER (Flüt) 
18 Mart 2016A.A.S.S.M.RENGİM GÖKMENDENİZ TOYGÜR CONUS20:30
25 Mart 2016A.A.S.S.M.WOJCİECH RODEK GÜLSİN ONAY (Piyano)20:30
1 Nisan 2016A.A.S.S.M.WOJCİECH RODEK MONRİKO PADOVANNİ (Keman)20:30
8 Nisan 2016A.A.S.S.M.ADRİAN PRABAVAG. MAHLER (Senfoni Titan)20:30
15 Nisan 2016A.A.S.S.M.EMİL TABAKOVFEDOR RUDİN (Keman)20:30
22 Nisan 2016A.A.S.S.M.NESLİHAN ERTENSOLİST SINAVLA BELİRLENECEK20:30
29 Nisan 2016A.A.S.S.M.KEVİN GRİFFİTSEGE BANAZ20:30
6 Mayıs 2016A.A.S.S.M.KAMRAN İNCEJİRİ BARTA20.30
13 Mayıs 2016A.A.S.S.M.OĞUZHAN BALCICELLİSTANBUL “20:30
20 Mayıs 2016A.A.S.S.M.ALESSANDRO CEDRONE SINAV İLE BELİRLENECEK 
28 Mayıs 2016EFES ANTİK TİYATROALESSANDRO CEDRONE SEDA ORTAÇ (Soprano)21:30
   EVRİM ÖZÜLGEN(Mezzo Soprano ) 
   AYDIN UŞTUK (Tenor) 
   TEVFİK RODOS(Bas) 
   İZDOB KOROSU