T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2009 - 2010

 

KONSER TARİHİ

 

KONSER YERİ

 

ŞEF

 

SOLİST

 

SAATİ

 

 

9 Ekim 2009

 

Aya İrini Anıtı

 

Koji KAWAMOTO

 

Efe BALTACIGİL

 "Viyolonsel"

Arnaud SUSSMAN

“Keman”

Benjamin HOCHMAN

“Piyano”

 

20.00

 

 

16 Ekim 2009

 

Zeytinburnu Kültür Merkezi

 

Naci ÖZGÜÇ

 

 

 

 

20.00

 

23 Ekim 2009

 

Aya İrini Anıtı

 

Alexander RAHBARI

 

Otilya İPEK

"Soprano"

Erdem ERDOĞAN

“Tenor”

Cem Beran SERTKAYA

“Bas Bariton”

 

19.30

 

 

30 Ekim 2009

 

 

Aya İrini Anıtı

 

Alexander RAHBARI

 

Güher- Süher PEKİNEL

“Piyano”

 

19.30

 

6 Kasım 2009

 

 

 

Betin GÜNEŞ

 

İlya RASHROVSKY

 

 

 

 

4 Aralık 2009

 

Caddebostan Kültür Merkezi

 

Ola RUNDER

 

Ola RUNDER

“Keman”

 

19.30

 

11 Aralık 2009

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Philippe BENDER

 

Pelin Halkacı AKIN

“Keman”

 

19.30

 

18 Aralık 2009

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Alexander RAHBARI

 

Gabriela PLAIKRUSCHEVA

“Soprano”

 

19.30

 

25 Aralık 2009

 

Cemal Reşit Rey

Konser Salonu

 

Alexander RAHBARI

 

 

 

19.30

 

8 Ocak 2010

 

Caddebostan Kültür Merkezi

 

Christian SCHULZ

 

Christian SCHULZ

 

19.30

 

15 Ocak 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Burak TÜZÜN

 

 

 

19.30

 

22 Ocak 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Koji KAWAMOTO

 

Gülşen TATU

“Flüt”

 

19.30

 

29 Ocak 2010

 

Cemal Reşit Rey

Konser Salonu

 

Jose SEREBRIER

 

Gülsin ONAY

"Piyano"

 

19.30

 

5 Şubat 2010

 

 

Caddebostan Kültür Merkezi

 

Alexander RAHBARI

 

Ratimir MARTINOVIC

“Piyano”

 

19.30

 

12 Şubat 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Alexander RAHBARI

 

Tedi PAPAVRAMI

"Keman"

 

19.30

 

19 Şubat 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Dorian WILSON

 

Murat USANMAZ

“Gitar”

 

19.30

 

26 Şubat 2010

 

Cemal Reşit Rey

Konser Salonu

 

Marek PIJAROWSKI

 

 

Hüseyin SERMET

"Piyano"

 

19.30

 

5 Mart 2010

 

Caddebostan Kültür Merkezi

 

Naci ÖZGÜÇ

 

İdil BİRET

"Piyano"

 

19.30

 

12 Mart 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

 

Jurien HEMPEL

 

Başak ERSÖZ

“Flüt”

Ömür KAZIL

“Fagot”

 

19.30

 

19 Mart 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Alexander RAHBARI

 

Leonard ELSCHENBROICH

“Viyolonsel”

 

19.30

 

26 Mart 2010

 

Cemal Reşit Rey

Konser Salonu

 

Alexander RAHBARI

 

Bahar BİRİCİK

“Keman”     

 

19.30

 

2 Nisan 2010

 

Caddebostan Kültür Merkezi

 

Emin Güven YAŞLIÇAM

 

Leonel MORALLES

"Piyano"

 

19.30

 

9 Nisan 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Howard GRIFFITHS

 

Maurice STEGER

“Blok Flüt”

 

19.30

 

16 Nisan 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Aurelio CANONICI

 

Valentina KURTZAROVA

 ???

 

19.30

 

23 Nisan 2010

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka

 

Naci ÖZGÜÇ

 

Genç Kuşak Solistleri

 

 

19.30

 

30 Nisan 2010

 

Cemal Reşit Rey

Konser Salonu

 

Tadeutz STRUGALA

 

Aimi KOBAYASHI

“Piyano”

 

19.30

 

7 Mayıs 2010

 

Caddebostan Kültür Merkezi

 

Gürer AYKAL

 

Atilla ALDEMİR

“Keman”

 

19.30

 

14 Mayıs 2010

 

 

Cemal Reşit Rey

Konser Salonu

 

Naci ÖZGÜÇ

 

Tuluğ TIRPAN

“Piyano”

 

19.30