T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

2009 - 2010

 

KONSER TARİHİ

 

KONSER YERİ

 

ŞEF

 

SOLİST

 

SAATİ

 

 

10 Ekim 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Fabio MASTRANGELO

 

Güher PEKİNEL

Süher PEKİNEL

 "Piyano"

 

20.30

 

 

11 Ekim 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Fabio MASTRANGELO

 

Güher PEKİNEL

Süher PEKİNEL

 "Piyano"

 

15.00

 

15 Ekim 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

Ender SAKPINAR

Özdemir Erdoğan

Mehmet Can Erdoğan

Zafer Çebi              

Murat Ersöz

Ali İlikan

Aydın Bayramiç

Hasan Hüseyin

Gül Mehmet Deniz

 

21.00

 

21 Ekim 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Stefano MAZZOLİNİ

 

Francesco GROLLO

“Tenor”

 

20.30

 

29 Ekim 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Erdem ERDOĞAN

"Tenor"

Güvenç DAĞÜSTÜN

“Bariton”

 

20.30

 

 

5 Kasım 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Lütfü TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

6 Kasım 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

George TCHITCHINADZE

 

Gülsin ONAY

“Piyano”

 

20.30

 

10 Kasım 2009

 

 

Halkapınar Spor Salonu

 

İbrahim YAZICI

 

İdil BİRET “Piyano”

Sertap ERENER “Vokal”

Fahir ATAKOĞLU “Piyano”

Sabahat AKKİRAZ “Vokal”

 

21.00

 

12 Kasım 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

"Anlatıcı"

 

14.00

 

19 Kasım 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Lütfi TUNA

"Anlatıcı"

 

14.00

 

20 Kasım 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Emil TABAKOV

 

Maria KLIEGEL

“Viyolonsel”

 

20.30

 

3 Aralık 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

"Anlatıcı"

 

14.00

 

 

4 Aralık 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

Antonio PIROLLI

 

Gülşen TATU “Flüt”

Altuğ TEKİN “Korno”

Tarık S. AYDIN “Korno”

 

20.30

 

10 Aralık 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Lütfi TUNA

"Anlatıcı"

 

 

14.00

 

11 Aralık 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

İbrahim YAZICI

 

Feryal TÜRKOĞLU “Soprano”

Erdem ERDOĞAN “Tenor”

Christian HİLZ “Bariton”

 

20.30

 

17 Aralık 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Jiri BARTA

“Viyolonsel”

 

20.30

 

24 Aralık 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Gökçer ALP

Atakan Güçlü YÖRÜK

Cengiz ÜNAL

Tolga GÜLEN

Kerem SEVEN

 

 

20.30

 

25 Aralık 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun

Sanat Merkezi

 

 

İbrahim YAZICI

 

Gökçer ALP

Atakan Güçlü YÖRÜK

Cengiz ÜNAL

Tolga GÜLEN

Kerem SEVEN

 

20.30

 

7 Ocak 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

" Anlatıcı "

 

14.00

 

 

8 Ocak 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Mark KADIN

 

Alexander GLAZUNOV

 

20.30

 

14 Ocak 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Lütfi TUNA

" Anlatıcı "

 

14.00

 

 

15 Ocak 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Erol ERDİNÇ

 

Xenia AKAYNİKOVA

“Keman”

 

20.30

 

22 Ocak 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Halil ALTINKÖPRÜ

“Kanun”

 

20.30

 

 

29 Ocak 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Alexander WALKER

 

Matthew TRUSLER

"Keman"

 

 

20.30

 

5 Şubat 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Özgür AYDIN

“Piyano”

 

20.30

 

12 Şubat 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Gerhard GERETSCHLAGER

"Piyano"

 

20.30

 

 

19 Şubat 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Antonio PİROLLİ

 

Anna Sophie DAUENHAUER

“Keman”

 

20.30

 

25 Şubat 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

26 Şubat 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

 

Sabri Tuluğ TIRPAN

“Piyano”

 

20.30

 

 

4 Mart 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

 

14.00

 

5 Mart 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Gilbert VARGA

 

Dale KAVANAGH

“Gitar”

 

20.30

 

11 Mart 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Avusturya Görsel Müzik Tiyatrosu Sanaçıları

Karin SCHAFER

Claudia WEISSENBRUNNER

Christian RECKLIES

Sabine WEITSCH

Clemens RADAUER

Peter HAUPTMANN

 

14.00

 

12 Mart 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Avusturya Görsel Müzik Tiyatrosu Sanaçıları

Karin SCHAFER

Claudia WEISSENBRUNNER

Christian RECKLIES

Sabine WEITSCH

Clemens RADAUER

Peter HAUPTMANN

 

20.30

 

17 Mart 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

İbrahim YAZICI

 

Burcu SOYSEV

Ferda YETİŞER

Mete TAŞIN

Tuncay KURTOĞLU

 

11.00

 

18 Mart 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

İbrahim YAZICI

 

Burcu SOYSEV

Ferda YETİŞER

Mete TAŞIN

Tuncay KURTOĞLU

 

20.30

 

25 Mart 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”     

 

14.00

 

26 Mart 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

Hansjörg SHELLENBERGER

 

Murat ÖZÜLGEN “Obua”

Tolga ALPAY “Fagot”

Ozan AKKOL “Keman”

Emre SAYARI “Viyolonsel”

 

20.30

 

1 Nisan 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

2 Nisan 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Rengim GÖKMEN

 

İdil BİRET

“Piyano”

 

20.30

 

8 Nisan 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

9 Nisan 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Mark KADIN

 

Alexander MARKOVICH

“Piyano”

 

20.30

 

15 Nisan 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Ender SAKPINAR

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

16 Nisan 2009

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Hansjörg SCHELLENBERGER

 

Sergei STADLER

“Keman”

 

20.30

 

22 Nisan 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

23 Nisan 2009

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

Erol ERDİNÇ

 

“Kurtalan Ekspres”

Ahmet Güvenç
Eser Taşkıran

Bahadır Akkuzu
Cihangir Akkuzu

 

20.30

 

29 Nisan 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

30 Nisan 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

 

Dorian WILSON

 

 

Christian BLACKSHAW

“Piyano”

Ege BANAZ

“Klarinet”

 

20.30

 

6 Mayıs 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

7 Mayıs 2010

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Dilek Türkan

Murat Aydemir

Derya Türkan

Taner Soyacıoğlu

Türker Çolak

Oğuzhan Balcı

Cengiz Onural

 

20.30

 

13 Mayıs 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

İbrahim YAZICI

 

Lütfi TUNA

“Anlatıcı”

 

14.00

 

14 Mayıs 2010

 

 

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi

 

Peter BREINER

 

Şefika KUTLUER

“Flüt”

 

20.30

 

19 Mayıs 2010

 

 

Fuar Açıkhava Tiyatrosu

 

Murat KODALLI

 

Ankara Devlet Halk Dansları Topluluğu

 

21.00

 

 

28 Mayıs 2010

 

 

Fuar Açıkhava Tiyatrosu

 

İbrahim YAZICI

 

 “Swingle Singers”

Joanna Goldsmith   

Sara Brimer

Clare Wheeler

Lucy Bailey

Richard Eteson

Christopher Jay

Kevin Fox

Tobias Hug

 

 

21.00