T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Stajyer Sanatçı Sınavını Kazanan Asil ve Yedek Adaylara Ait Liste

 

ASİL

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI                 

Korno                     09                                          Ali Ozan GÖKTAN                             88.82

Korno                    14                                           Mehmet Tuna ERTEN                        85.16      

YEDEK

Korno                    19                                           Hüseyin UÇAR                                   83.85

Korno                    08                                           Enç COŞKUN                                      78.31 

___________________________________________________________________________

ASİL

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI  

Trombon               05                                           Tolga AKKAYA                                 97.24

Trombon               01                                           Aslı ERŞEN                                          84.35

YEDEK

Trombon               03                                           Eray ZİKGUŞ                                      79.62

Trombon               04                                           Mehmet Gökay GÖKŞEN                  76.34

________________________________________________________________________________

ASİL

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI  

Trompet                03                                           İhsan Erkut GÖKGÖZ                         96.22

Trompet                13                                           Timuçin ABACI                                  88.56                    

YEDEK

Trompet                22                                           Deniz BOZALP                                   84.70

Trompet                23                                           Doruk  GÖNENTÜRK                        70.55

________________________________________________________________________________

ASİL

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI  

Vurmalı Çalgılar    07                                           Müşfik Galip UZUN                           85.41        

YEDEK

Vurmalı Çalgılar    09                                           Irmak TOKGÖZ                                   75.75

_________________________________________________________________________________

ASİL

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI  

Tuba                      05                                           Kemal OKSAL                                     89.32      

YEDEK

Tuba                       01                                          Önder BAHTİYAR                             76.20

_________________________________________________________________________________

ASİL

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI  

Klarinet                 11                                           Evrim GÜVEMLİ                                 88.70         

YEDEK

Klarinet                  03                                           And KARABACAK                           86.08

_________________________________________________________________________________

BRANŞI                ADAY NO                            ADI SOYADI                                      PUANI  

Viyolonsel             30                                          Yılmaz BİŞER                                       86.85                       

YEDEK

Viyolonsel             38                                          Burak AYRANCI                                85.91