T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Amatör Çocuk Halk Dansları Topluluğu Sınav Sonuçları

T.C.

KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI

GÜZEL SANATLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DEVLET HALK DANSLARI TOPLULUĞU MÜDÜRLÜĞÜ

 

AMATÖR ÇOCUK HALK DANSLARI TOPLULUĞU

AMATÖR KURSİYER DANSÇI SINAVINI KAZANANLARIN LİSTESİ:

 

 

  1. Aleyna TUNCAY                            
  2. Zeynep BAŞEKMEKÇİ                  
  3. Beyza YILMAZER                          
  4. Bengü Melis AYGÜN                      
  5. Dilan KIVILCIM                             
  6. Günay Elçin ESİN                            
  7. Selin Ece URAS                               
  8. Ece Kayra ŞENTÜRK                     
  9. Ayşe Nazlı UĞURLU                       
  10. Ezgi YALAZ                                    
  11. Sevinç Gizem DOĞAN                    
  12. Cemre ÖNCÜ                                 
  13. Sude YILMAZ                                 
  14. Ekin Toprak ÜSTÜN                       
  15. Anıl Güney ALTUN                         
  16. Berke ŞAHİN                                  
  17. Gül Ayşegül DOĞAN                       
  18. Beliz DEVECİ                                  
  19. Rana GÖKÇEN                               
  20. Şevval OK                                       
  21. Deniz ÖZDEMİR                             
  22. Öykü TEPEBAŞ                              
  23. Yaren ESKİCİOĞLU                      
  24. Doğukan KUTLU                            
  25. Dilara Nur TÜRE                             
  26. Enise TOPAL                                   
  27. Esma Nur ŞAHİN                            
  28. Sudenaz ŞABAN                             
  29. Ahmet Efe GÜRSES                        
  30. Ece COŞKUN                                 
  31. Ecenur ÖZALP                                
  32. Pelin BOSTANCI                            
  33. Ahmet B. ÇEBİNOĞLU                  
  34. Hüseyin Mert TURAN                     
  35. Arda DİZDAROĞLU
  36. Uygar KARADAĞ
  37.  İpek YALAZ
  38.  Boran KÜÇÜK
  39.  Onur Berk BİLGİÇ 
  40.  Buse BAYDAN
  41. Ulaş KARAGÖZ
  42.  Samet TOKTAŞ
  43. Şevval ÇAĞLAR
  44. Dilara ŞAHİN
  45. Beyzanur YÜCE
  46. Efe Sarp ÜNLÜ
  47. Yağmur KAYA 
  48. İlayda EREN
  49. Sanem KARADAŞ
  50. Taylan EŞ
  51. Feyza Deniz DEMİREL
  52. Selen BARDAKÇI
  53. İrem AKKAN
  54. Lara KUTLU
  55. Zeynep COŞKUN
  56. İpek KUTLU
  57. Onur ÖZALP 
  58.  Ecem IŞIK
  59. Buse ÇABUK
  60. Simge DURMUŞ
  61. Doğa AYDIN
  62. Sude Özüm ÖZDEMİR
  63. Berkcan BERK
  64. Umut YILMAZ
  65. Dilen AKPINAR
  66. Ecrin ALP
  67. Levent Can ÖZGEZEK
  68. Yağmur KORKMAZ
  69. Öykü Umay KIRMIZI
  70. İlayda KAYA

 

NOT : Sınavı kazanan Amatör Çocuk Kursiyer Dansçılarının kurs çalışmaları 25 Kasım 2012 tarihinde saat: 13:30’da Atatürk Kültür Merkezi Hipodrom/Ankara adresindeki Devlet Halk Dansları Topluluğu Çalışma Salonu’nda başlayacaktır.